malena
Registrujte se i budite dio nas Very Happy
malena
Registrujte se i budite dio nas Very Happy
malena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Grešiti je ljudski, ali je osećaj božanski
 
PrijemPrijem  PortalPortal  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Ključne reči
Zadnje teme
»  sadnja sjemena
Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Icon_minitimeSre Mar 06, 2013 6:01 pm od renci1

» Pokretne slike
Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Icon_minitimePon Nov 12, 2012 5:46 pm od MeLLče

» RADOVI NA STAKLU-----vitraž
Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Icon_minitimePon Okt 29, 2012 10:52 am od Admin

» Akalifa hispida (acalypha hispida)
Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Icon_minitimePet Okt 19, 2012 5:11 pm od Admin

» Orhideja----
Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Icon_minitimePon Sep 17, 2012 10:07 pm od hestija

» Štitaste uši---Coccoidea
Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Icon_minitimePon Sep 17, 2012 9:58 pm od hestija

» BOLJE DA TE NIKAD NISAM SREO-LA--Nemoguca ljubav
Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Icon_minitimePon Sep 17, 2012 9:51 pm od hestija

» Zaljubljeno tijelo
Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Icon_minitimePon Sep 17, 2012 9:34 pm od hestija

» Kako praštaju horoskopski znaci
Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Icon_minitimeČet Sep 06, 2012 6:08 pm od Admin

Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Affiliates
free forum


 

 Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
grom

grom


Broj poruka : 142
Datum upisa : 24.01.2012

Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Empty
PočaljiNaslov: Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima   Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Icon_minitimeSub Feb 04, 2012 7:00 am




Ništa zemlju ne čini tako prostranom kao prijatelji u daljini; oni stvaraju geografske širine i geografske dužine
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 472
Datum upisa : 23.01.2012
Lokacija : Valjda zemaljska kugla :)

Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Empty
PočaljiNaslov: Re: Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima   Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima Icon_minitimePet Feb 10, 2012 11:11 pm

PRIJATELJU MOJ

Ako možeš da sačuvaš prisebnu glavu, kada svi oko tebe gube svoju, i okrivljuju te za to, Ako možeš da veruješ sebi, kada svi u tebe sumnjaju i sam pridodaješ njihovim sumnjama, Ako možeš da čekaš, a da ti ne dosadi čekanje, ili ako si prevaren da sam ne varaš, ili ako si omrznut da sam ne mrziš, a da pri tom ne izgledaš predobar ili premudar, Ako možeš da sanjariš a da snovi ne ovladaju tobom, Ako možeš da maštaš, a da ti maštanje ne bude cilj, Ako možeš da se suočiš sa uspehom i neuspehom i smatraš te dve varke kao da su potpuno iste, Ako možeš da podneseš da istinu koju si rekao izvrnu nitkovi kako bi od nje napravili zamku za budale, ili da posmatraš propast onoga čemu si posvetio sav život, i da pogrbljen, sa dotrajalim alatom opet novo stvaraš, ako možeš da prisiliš svoje srce, nerve i tetive, da te služe dugo i ako si ih nemilice trošio, i da izdržiš kada nema nišega više u tebi sem volje koja ti dovikuje- istraj Ako možeš da razgovaraš sa nižima od sebe i ne istakneš svoju superiornost, ili da u društvu sa višima od sebe sačuvaš svoje dostojanstvo, Ako ni prijatelj, ni neprijatelj ne mogu da te uvrede, Ako te svi cene, ali ne previše, Ako možeš da ispuniš jedan minut sadržajem koji traje šezdeset sekundi, tvoja je zemlja i sve što je na njoj, i iznad svega bićeš čovek, prijatelju moj.
Nazad na vrh Ići dole
https://malena.forumsr.com
 
Prijatelji,,,srecan je onaj ko ih ima
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
malena :: MOJ STIH-
Skoči na: